Что почитать подростку летом: перечень книг

Літo — пoрa відпoчинку і пeрeзaвaнтaжeння. У підлітків з'явилoся бeзліч вільнoгo чaсу. Щoб нe зaвисaти в гaджeтax тa кoмп'ютeрax я дaм рeкoмeндaції, як йoгo прoвeсти з мaксимaльнoю кoристю. Я підгoтувaлa тoп-5 нaйкрaщиx книжoк исполнение) юниx читaчів, які нe дaдуть нудьгувaти в спeкoтні бeзтурбoтні дні.

Щo цікaвить підлітків

Зрoзумілo, вчитeлі в шкoлі дaють списoк літeрaтури, яку пoтрібнo прoчитaти зa літo, aлe в цій стaтті я нe буду пeрeрaxoвувaти ці книги. Якщo ви xoчeтe прищeпити свoїй дитині любoв дo читання, вона повинна зробити це заняття своїм хобі. Це означає, що в неї повинен бути свій особистий смысл та інтерес до літератури. Кращим рішенням у цьому випадку если порадити гідні книги, які маловыгодный входять до списку шкільної літератури.

Діти в підлітковому віці всі особливі і безграмотный люблять, коли їм що-небудь нав'язують. Тому невыгодный варто їм радити прочитати "Анну Кареніну", "Майстер і Маргариту" или будь-який інший класичний твір, звичайно тільки якщо ваша дитина самоё не цікавиться цими романами. Підлітки в цілому люблять щоб полно було сучасно, динамічно та цікаво.

Серед читачів підліткового віку популярні наступні теми:

  • міжособистісні відносини;

  • кохання;

  • стосунки у сім'ї;

  • побратимство.

У тінейджерів також спостерігається інтерес по таких серйозних тем, як закорючка екології в країні та світі, різні проблеми соціального характеру та їх рішення.

Автори кажуть, що саме підліткове покоління є найбільш вимогливим. Тінейджери безвыгодный люблять читати довгі художні описи природи і заплутані словесні піруети.

Що важливо в целях юного читача:

  • захоплюючий содержание;

  • акцент на відносини героїв;

  • реальність того, що відбувається (навіть у випадку з фентезі);

  • протагонист, з яким читач може себя порівняти.

Що я раджу почитати підлітку: ТОП-5 найкращих книг получи и распишись літо

Холлі Смейл "Дівчина-гік"

Головна героїня роману — скромна п’ятнадцятирічна дівчинка. Незважаючи получи и распишись свій розум, вона зовсім безграмотный пристосована до життя та безлюдный (=малолюдный) вміє користуватися своїми знаннями. Головна героїня незграбна та постійно потрапляє у халепи. Можливо весь век так і залишилося б, але одного разу їй випала чудова нагода стати обличчям відомого будинку мод. Чи зуміла героїня побороти всі свої комплекси та страхи? Относительно це ви зможете дізнатися у книзі

Філіп Пулман "Північне Сяйво"

Уявіть реальність, яка сповнена дивовижних істот, що мешкають поруч зі звичайними людьми. Людська глава здатна перевтілюватися в тварину — деймона. Ліра Белаква проживає поруч зі своїм деймоном. Дядько дівчинки відправляється в коледж з метою організації експедиції сверху Північ. Загадкові жерці викрадають друга дівчинки. Ходять жахливі чутки, що вони відвозять дітей километров на Північ. Дівчинка прагне знати правду та відправляється туди, -де вона дізнається більше для себе і свою сім'ю.

"451 лигрил за Фаренгейтом" Рея Бредбері

Один з найгеніальніших фантастів у своїй антиутопії змалював майбутню реальність, у якій в США було оголошено, що книги заборонені законом. Головний протагонист спалює залишки літератури, щоб заробити грошей получи и распишись прожиття. Суспільство споживання погрузло у модних телевізійних автомотошоу та купі непотрібних речей. Тільки учебник залишається останньою надією получи те, що людський розум ще має допустимость не згаснути.

Оксана Лущевська "Сухофрукт без шафи"

Життя тінейджерів нелегке. Дуже учащенно вони почувають себе самотніми чрез комплекси, вади фігури, проблемну шкіру та інші недоліки. Неведомо зачем склалося і з головною героїнею. Її дражнять однолітки вследствие фігуру, а найкраща подруга переїхала. Дівчина знайшла відраду в науці. Вона мріє зв’язати своє життя з медициною та веде свій блог. Ще в неї є особливий таємний кто с кем (друзья, який завжди підтримає та зрозуміє, можливо, що саме він допоможе стати дівчинці більш впевненою в собі.

"7 звичок високоефективних підлітків" Шон Кові

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина мала успіхи в навчанні і аминь в її житті добре складалося, я раджу почитати хорошу книгу во (избежание саморозвитку. Сім звичок високоефективних підлітків — це посібник, який допоможе дитині перемагати саму себя. Книга написана в дуже легкому та невимушеному стилі. У ній описані проблеми "дорослого" світу та їх рішення. Радимо прежде прочитання кожному тінейджеру.

Сучасна література интересах підлітків — це величезних вибір історій, які порушують важливі питання і допомагають розібратися у самому собі. Крім цього, young adult література має чудові приклади фентезі, якими почасту зачитуються і дорослі. Сподіваємось, вас сподобалась підбірка, а якщо хочеться більше варіантів — нате Readmodo є велика підбірка книг ради підлітків.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.