Порядок проведення аукціону на право оренди землі на Prozorro.Sale

Старт електронних торгів в Україні у 2021 році став кроком до децентралізації шляхом зняття мораторію на продаж земельних ділянок. Таке рішення дозволило громадянам вільно розпоряджатися своїми земельними угіддями, зокрема продавати та передавати в оренду і отримувати з цього прибутки. Порядок та правила проведення електронних торгів визначено у законодавстві України.

Порядок проведення аукціону на право оренди землі на Prozorro.Sale

Система онлайн аукціонів відкриває багато вигідних можливостей перед кожним громадянином країни. Вона виключає корупційні схеми та нечесний перебіг торгів, оскільки вся процедура відбувається у режимі реального часу. Кожен зареєстрований учасник може спостерігати за її проведенням, також за дотриманням правил прозорості та чесності слідкують спеціальні державні органи. Урядом України було прийнято рішення про спрощену процедуру купівлі-продажу на земельних електронних торгах, що необхідно для заохочення якомога більшого числа людей до цієї системи.

Весь перелік земельних лотів розміщуються в системі Прозорро.Продажі та на їх акредитованих майданчиках, серед яких особливе місце займає Українська Універсальна Біржа (УУБ). Ознайомитися з ресурсом детальніше можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/poryadok-provedennya-auktsionu-na-pravo-orendi-zemli-na-prozorrosale/. На цьому майданчику розміщується інформація щодо всіх торгів, які проходять на території України, а також відбувається постійне оновлення актуальними позиціями, тому всі зареєстровані учасники отримують інформацію найпершими.

Порядок проведення аукціону визначається нормативно-правовим законодавством України, а також правилами системи, які забезпечують чесні та рівні умови для кожного громадянина. Щоб отримати доступ до всіх лотів, необхідно пройти коротку реєстрацію, після чого вам стануть доступні всі цікаві та вигідні пропозиції. Право купувати та продавати земельні угіддя мають тільки громадяни України. На майданчику розміщуються аукціони з продажу державних та комунальних ділянок, які можна придбати за вигідною вартістю.

Не дивлячись на зростаючу популярність електронних торгів, люди все ще недостатньо довіряють прозорості даної процедури. Щоб вирішити протиріччя, урядом був ухвалений «Закон про застосування електронних торгів для оренди аграрних угідь». Також, для забезпечення чесного проведення торгів проводиться постійний моніторинг спеціалістами Української Універсальної Біржі та Прозорро.Продажі. Відтепер кожен охочий може долучитися до чесних торгів, потрібно лише зареєструватися в системі та сплатити внески. На майданчику УУБ вас чекають тисячі вигідних пропозицій та підтримка досвідчених фахівців. Окрім цього, ви можете підписатися на розсилку корисної інформації, що стосується процедури проведення відкритих аукціонів, оренди та купівлі земельних ділянок, а також інших важливих питань.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.